Kwadrant in Bigastro

Zona Residencial
3
2
142 m²
207 m²
€328.000
Goede prijs
3 Slaapkamers
2 Badkamers
Bebouwd 142 m²
Kavel 207 m²

  • Details
  • Kaart
  • Kosten
Dit object (Kwadrant)
Prijs p/m2: €2.310
Zeer goede prijs
< €1.944
Goede prijs
€1.944 - €2.499
Gemiddelde prijs
€2.499 - €3.055
Verhoogde prijs
€3.055 - €3.610
Hoge prijs
> €3.610
Object kenmerken
  • Kwadrant
  • Nieuwbouw
  • 3 Slaapkamers
  • 2 Badkamers
  • Bebouwd 142 m²
  • Kavel 207 m²
  • Object Stijl: Mediterranean
  • Energie label: B
  • Object kenmerken:
  • Tuin
  • Meer Kenmerken:
  • Gated
  • Terrace: 58 Msq.
  • Space
  • Number Of Parking Spaces: 1
  • Beach: 22000 Meters
  • Near Schools
  • Near Bus Route
  • Location: Rural
  • Urbanisation
  • Useable Build Space: 120 Msq.
  • Air Conditioning: Pre-installed
  • Under-build / Basement
  • Double Bedrooms: 3
  • Toilet: 1
De onderstaande informatie is indicatief en exclusief BTW. De werkelijke kosten kunnen afwijken.
  • Terugkerende Kosten/jaar
  • Eenmalige Kosten
  • Overdrachtsbelasting €32.800
  • Notariskosten €1.000
  • Registratiekosten €900
  • Begeleidingskosten €2.000
  • Fiscaal Nummer Kosten €150
Wilt u meer weten over deze Kwadrant ? Vraag Lisette :
Lisette Don[email protected] T: +34 966 792 113 M: +34 66 22 263 38

Laatst bekeken objecten

Kwadrant
Bigastro

€328.000
3
2
142 m²
207 m²